RD NÍHOV

REFERENCE na firmu Zednictví Jeneš, s.r.o.

Realizace koupelny v RD Níhov.

Pro firmu pana Jeneše jsme se rozhodli už před 16 lety, kdy jsme sháněli firmu, která by nám pomohla postavit náš budoucí RD. Tenkrát jsme dostali doporučení od kamarádů. A jak se později ukázalo, tak to bylo nejlepší rozhodnutí, které jsme pro stavbu našeho budoucího domu udělali.

A proto, když jsme se teď po těch dlouhých letech rozhodli, že konečně doděláme koupelnu v 1. podlaží našeho domu, dalo by se říct, že firma pana Jeneše byla jasná volba.

reference foto .jpgPan Jeneš se ani po tak dlouhé době nezměnil. Jediné, v čem je jiný je to, jaký se z něho stal profesionál, rádce a poradce. Když přijel na první domluvu, tak jsme mu přednesli, jakou máme vizi budoucí koupelny a on nám navrhl co a jak by udělal on. Samozřejmě s jeho zkušenostmi a praxí jsme jeho návrh přivítali.

Pan Jeneš zařídil všechny řemeslníky, kteří na sebe pěkně navazovali a všechno bylo v pohodě. Kdykoliv se vyskytl problém, vždycky se vzápětí vyřešil, protože spolu všichni spolupracují a znají se.

Velký obdiv a dík od nás má i jeho zaměstnanec Saša, který vlastně celou realizaci koupelny provedl a dokázal si se vším poradit a byl to neuvěřitelně šikovný a skromný řemeslník. Vždycky si po sobě všechno uklidil, pokud bylo potřeba něco s námi probrat a vyřešit, tak se pokaždé ozval. A pokud jsme se na něčem jeden den domluvili a ze strany pana Jeneše došlo ke změně, tak se pan Jeneš ozval a navrhl řešení. Moc mu tímto děkujeme za jeho tipy a nápady při pokládání dlažby a obkladů.

Naše nová koupelna vypadá víc než velice dobře. Jsme z ní celá rodina nadšeni a užíváme si jí.

 

Moc panu Jenešovi a všem řemeslníkům děkujeme a věřím, že jeho služeb ještě někdy využijeme.

 

Klusákovi

Níhov

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Bc. Kateřina Jenešová

administrativa

Tel: +420 724 549 775

asistent@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100