Úvodní strana » Reference » ROK 2022 » RD DRÁSOV

RD DRÁSOV

REFERENCE – ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

 

Při výběru realizační firmy pro stavbu rodinného domu jsme si od projektanta vyžádali jeho doporučení na společnosti, kde je za něj kladen důraz na kvalitu a rovné jednání. Pan Jeneš byl jedním z kontaktů, které jsme obdrželi. Ostatní oslovené firmy reagovaly dosti neurčitě. Nebylo jasné, zda vůbec na náš projekt mají kapacitu a chyběla nám proaktivita z jejich strany. Na druhé straně byl pozitivní přístup pana Jeneše, který nám vyšel vstříc co se týče kapacity na naši stavbu a aktivně s námi komunikoval. Bylo tedy rozhodnuto.

Původním záměrem bylo nechat si postavit pouze hrubou stavbu a dále pokračovat dodavatelsky a částečně svépomocí. Ale vzhledem k tomu, že jsme byli už z počátku velmi spokojení s přístupem a jednáním, záměr jsme změnili a dohodli se na rozšíření. Do realizace tedy přibyla ještě montáž oken, rozvody vody, odpadů a elektřiny, vnitřní omítky, podlaha (včetně rozvodů podlahového topení), stropy a rekuperace.reference s podpisem foto, p. Jůza .jpg

Co se samotné stavby týče, byla pro nás nejdůležitější kvalita provedené práce, dodržení termínů a sjednaných cen. Termíny, stanovené v harmonogramu byly vždy dodrženy. K navýšení cen docházelo vždy až po vzájemné domluvě, kdy někdy pan Jeneš navrhl lepší alternativu oproti materiálu stanoveném v projektu. Rád bych k tomu dodal, že jsme stavěli v době velkých Covidových vln, takže dostupnost některých pracovníků byla omezená a cena materiálů nestálá. I tak se však žádné negativní překvapení nekonalo a vše na čem jsme se společně dohodli, bylo dodrženo po celou dobu realizace domu.

Kvalitu práce hodnotím též velmi pozitivně. Pánové, kteří jsou přímo součástí firmy při práci postupují poctivě. Je vidět, že si dávají záležet a jak se říká, dělají věci pořádně i když je nikdo nevidí. Zároveň jsou to přátelští lidé, kteří nemají problém odpovídat na všetečné otázky při návštěvách stavby. Co se subdodavatelů týče, tam pak výsledné dílo podléhá přísné kontrole kvality od pana Jeneše, který nás svým přístupem potěšil. Například u některých prací, které měly drobné nedostatky jsme nad tím mávli rukou, ale pan Jeneš i tak trval na nápravě. Celkově můžeme tedy firmu jako takovou jenom doporučit, nemáme žádné výhrady.

Naši spokojenost potvrzuje fakt, že jsme se po nějaké době opět na pana Jeneše obrátili ohledně kompletního dokončení fasády domu, které opět proběhlo bez problému a aktuálně již čekáme na zahájení realizace terasy, chodníků, stání pro auta a terénních úprav.

Petr Jůza, 25. 6. 2022

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100