Úvodní strana » Reference » ROK 2021 » RD BRNO-KOCIÁNKA

RD KOCIÁNKA

Reference na spolupráci s f. Zednictví Jeneš (p. Kamil Jeneš)

S panem Jenešem jsme se setkali v létě 2018, kdy jsme hledali firmu na dostevbu rodinného domu. Naše podmínka byla, aby firma zastřešila veškeré činnosti spojené s dostavbou. Věděli jsme, že snaha ušetřit způsobem najímaní jednotlivých řemeslníku např. na elektřinu, rozvody vody, atd. se nevyplatí, jelikož v době stavebního boomu to vede ke špatné koordinaci a prodlužovaní termínu. Pan Jeneš s tím žádný problém neměl, navíc byl schopen za méně než 2 týdny připravit odhad celkového rozpočtu, takže jsme se velmi rychle dohodli. Výsledek spolupráce jsem se pokusil vyhodnotit několika slovy podle tří hlavních kritérií: kvality, plnění termínu a rozpočtu.

Kvalita odvedené práce. Pan Jeneš evidentně preferuje používání omezeného počtu pracovních postupů a materiálů, ale velmi dobře je zná a umí používat. Také se snaží používat modernější postupy, které značně urychlují práci a šetří náklady, například strojní sádrové omítky a anhydritové podlahy. Samozřejmě, kvalita se pozná až po letech, ale pohled na dokončenou práci je velmi pěkný. Jako příklad bych uvedl perfektně položený obklad a dlažbu v koupelně, které nám návštěvy přímo závidí.Reference RD Kociánka, p. Karpilovský.jpg

Termín dokončení. Původní harmonogram počítal s termínem dokončení kolem jednoho roku a byl dodržen. Měli jsme možnost pozorovat, jak někteří jiní investoři měli v plánu podstatně kratší termín než my, ale nakonec to trvalo naopak podstatně déle.

Dodržovaní rozpočtu. Nebudu předstírat, že jsme s panem Jenešem neměli občas spory ohledně zdražení některých kapitol v porovnání s původním rozpočtem, ale vždy jsme se dohodli. A jelikož celkový rozdíl byl pouze v jednotkách procent, musím uznat, že původní rozpočet byl velmi dobře připraven.

Na závěr bych chtěl poděkovat panu Jenešovi a jeho kolegům za spolupráci a popřát jim hodně úspěšných a zajímavých projektů.

Ing. Oleg Karpilovskij, CSc.

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100