Úvodní strana » Reference » ROK 2021 » RD BRNO-JEHNICE

RD JEHNICE

Reference na firmu ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.:

 

Před dvěma roky jsem zcela náhodou natrefil na pana Jeneše a jeho firmu Zednictví Jeneš, s.r.o. tady v Kuřimi. Šel jsem okolo a viděl, že zde je sídlo menší stavební firmy. Při hledání, kdo by mně zrealizoval stavbu rodinného domu v Jehnicích jsem tedy požádal i právě jeho.

Od začátku mě pan Jeneš přišel seriózní a už po první schůzce jsem věděl, že vybírám pouze mezi dvěma dodavateli. V první fázi jsme se domluvili pouze na výstavbě hrubé stavby a tím, že proběhla v pořádku, tak jsem se rozhodl s touto firmou dokončit dům k bydlení.

Projekt to nebyl jednoduchý, ale pan Jeneš vždy věděl, co má dělat a vždy mě velmi dobře poradil. I když stavbu provázeli nějaké úskalí, čemuž nemůžeme vždy zamezit, protože např. počasí se neptá, tak pan Jeneš měl vždy řešení a postavil s k tomu ze správné strany a tím pádem v průběhu realizace nebyly žádné zásadní problémy.

Cením si velmi toho, že má pan Jeneš ve svém týmu skvělé obkladače, omítkáře a celkově řemeslníky, kteří ví, co dělají. Finální výsledek domu je totiž naprosto precizní a kdokoliv přijde na návštěvu posloucháme samou chválu.

Dnes v tomto postaveném domě bydlíme již skoro rok. Nemáme žádné potíže, dům funguje, jak má, bydlí se nám tady krásně, a hlavně vyhovuje naší rodině, která se rozrostla o dalšího člena.

Můj dům měl společný projekt s domem, který stojí hned vedle mě. I proto, jsem byl velmi rád, že se pan Jeneš rozhodl zaštítit stavbu obou domů. Oba domy byly postaveny v termínu, v podstatě zaráz a my i sousedi si tím pádem můžeme užívat klidu a pohody bez staveniště a nepořádku.foto, reference s podpisem, p.Martuška, RD Jehnice.jpg

Nakonec nám pan Jeneš pomohl i s venkovními úpravami kolem domu, tedy se zahradou a s bazénem. Vše proběhlo naprosto stejně jako veškerá realizace před tím.

Tím pádem bych chtěl moc poděkovat firmě Zednictví Jeneš, s.r.o. za pomoc a jsem rád, že jsem natrefil na normální spolehlivou firmu, kterou můžu všem jen doporučit.

 

V Jehnicích 23.4.2021

Ing. Josef Martuška

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100