Úvodní strana » Reference » ROK 2020 » RD DRNOVICE

RD DRNOVICE

Reference na firmu ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.
 

Omítky, podlahy, obklady, sádrokartony, fasáda – novostavba Drnovice

K firmě ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o. jsem se dostal náhodou – na internetu. Hledal jsem firmu, která by mi provedla realizaci vnitřních omítek. Oslovil jsem pár firem, ale většinou vázla komunikace nebo jsem postrádal osobní přístup či bylo přestřelené nacenění. U pana Jeneše to bylo jinak.reference p. Prudil, RD Drnovice.jpg Jako stavebnímu laikovi mi spoustu věci vysvětlil a přijel se za námi na stavbu podívat. Nakonec jsme se domluvili nejen na realizaci omítek, ale také na realizaci anhydritových podlah, obkladů v koupelnách a sádrokartonů včetně podhledů. Vzhledem k tomu, že jsme byli s kvalitou provedených prací nadmíru spokojení, dohodli jsme se i na provedení fasády domu.
Pan Jeneš byl vždy ochotný, dokázal poradit, ale co je hlavní – komunikoval. Toho si člověk při stavbě domu cení nejvíce (společně s kvalitou provedených prací). Jeho pracovníci se popasovali nejen s nečekanými nepříjemnostmi, které stavba přináší, ale i našimi nestandartními požadavky (např. obklady „spára na spáru“). Všichni řemeslníci byli lidé na správném místě - rovné sádrové strojní omítky, podlahy rovné včetně krásného strojně hlazeného betonu v garáži, obkladač byl špička v oboru, stejně tak sádrokartonáři a parta na fasádu.

Firma vždy dodržela rozpočet, práce byla hotová v domluvené kvalitě a v termínu. S panem Jenešem jsme stále v kontaktu ohledně věcí, které jsme řešili při stavbě, ale i ohledně věcí budoucích (plánujeme vybudovat terasu).
Jsem moc rád že jsem na firmu ZEDNICTVÍ JENEŠ s.r.o. narazil. Nebojím se říct, že díky nim jsme se stěhovali do našeho vysněného domu v plánovaném termínu. Ještě jednou děkujeme!

                                                                                                                                                                                                   V Drnovicích dne 20.09.202

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Bc. Kateřina Jenešová

administrativa

Tel: +420 724 549 775

asistent@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100