Úvodní strana » Reference » ROK 2020 » RD BRNO-KOMÍN

RD BRNO-KOMÍn

Když staví dva stavaři, klade to na realizátora jejich představy o bydlení zvýšené nároky.

Mají jasnou představu, navíc jsou projektanty stavby.

Hrubou stavbu jsme zahájili v roce 2008, pan Jeneš ji převzal ve fázi s dokončenou základovou deskou, následně u nás realizoval všechny svislé konstrukce nosné i nenosné, včetně překladů běžných i roletových, úpravy povrchů a pak konstrukční poklady našeho domu – železobetonové deskové schodiště téměř až Gándhíovské křivky s plným vyzděným zábradlím a vytvoření pouzdra pro zásuvné dveře ve střední nosné zdi.

První šár keramických tvarovek byl založen 8.10., o 14 dní později bylo vyzděno celé svislé zdivo přes první podlaží včetně nadpraží a mohlo se pokračovat realizovat stropní desku. Pan Jeneš nastoupil po jejím vyzrání a počátkem prosince během 7 dnů dokončil zdivo druhého podlaží, do věnců osadil kotvy pro kotvení pozednic – atypické řešení kvůli malému spádu střechy, a vyzdil komínové těleso.

 

reference p. Skříčková, BD Brno-Komín.jpgNa stavbu se vrátil s jarem, dokončil zdivo příčkové, provedl již výše zmíněné schody – sám dotvaroval bedněné jednoramenné zakřivené desky. Dále provedl vnitřní omítky a v prostoru garáže a domu provedl lité podlahy s ostatními souvrstvími podlah s jakoukoli integrovanou technologií včetně vytápění.

Poté následovalo dokončování domu jako byly následně keramické obklady koupelen a WC, podlah Vile roy Boch, včetně např. podlahy ve sprchovém koutu se žlabem atd. Což ještě před 12 lety nebylo tak typické. Naprostá přesnost jeho práce byla vysoce ceněna i následným dodavatelem truhlářských prací, který při zaměřování interiéru nenašel absolutně žádnou odchylku směrově, rozměrově ano ve světlosti, což výrazně zjednodušuje pracovní potupy při montáži vestavěného nábytku a nepřesnosti není třeba zakrývat vrstvami tmelu, silikonu, nebo lištováním…

Dalším plusem byla výborná organizace práce a dodržování termínů, návaznosti technologických přestávek na jiné práce a podobně.

Jsme i s odstupem času velice spokojeni s provedenými pracemi, a to již v domě nyní bydlíme 10let.

                                                                                                                                      Tuto firmu můžeme vřele doporučit

                                                                                                                          Ing. Šárka Skříčková                                        Dne 20.04.2020 v Brně

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100