Úvodní strana » Reference » ROK 2018 » REKONSTRUKCE BYTOVÉHO DOMU BRNO-ŽIDENICE

REKONSTRUKCE BYTU BRNO-ŽIDENICE

REFERENČNÍ DOPIS PRO FIRMU ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Společenství vlastníků Eimova, Brno-Židenice,  paní Oslizlová

Dobrý den,
ráda bych se tímto dopisem podělila o naše zkušenosti s firmou ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.
            Poprvé jsme si firmy ZEDNICTVÍ JENEŠ všimli, když dělali fasádu na bytovém domě přes ulici.
Jejich práce se nám líbila, a tak, když jsme začali uvažovat a opravě fasády z nádvoří, tak jsme se rozhodli kontaktovat pana Jeneše, ještě s dalšími firmami. Vzhledem k tomu, že pan Jeneš měl ke všemu nejlepší přístup, dokonce i cenově vyšel nejlépe, tak jsme zvolili právě jeho firmu. Sice jsme si na něj museli chvíli počkat, jelikož nejbližší volný termín měli nejdříve za pět měsíců od výběrového řízení. Ale po dokončení prací jsme byli velice spokojeni, takže se nám čekání nakonec vyplatilo.
            Objednané práce spočívaly v zateplení fasády nádvoří bytového domu včetně opravy všech pavlačí, opravy střechy, kde zatékalo nejvíce a izolací proti vodě, kde pan Jeneš vymyslel skvělé řešení izolace pavlače pochozí protiskluzovou PVC fólií, která se krásně sladila do barvy domu. Díky tomuto řešení jsme ušetřili, jelikož nebylo třeba nic bourat a všichni spolumajitelé jsou spokojeni.
         BD BRNO -ŽIDENICE.jpg   Musím podotknout, že vzhledem k mým ne úplně dobrým zkušenostem s předchozími stavebními firmami, kde jsme neustále řešili i po odvedené práci neustálé zatékání, jsem byla po prvním dešti velmi mile překvapena a potěšena, jelikož veškeré vady byly odstraněny a zatékání se již neobjevilo.
           Pan Jeneš přistupoval k veškeré práci velmi profesionálně a zodpovědně. Dokázal poradit, jak po stránce odborné, tak po stránce estetické, aby vše ladilo tak, jak má. 
            Pan Jeneš je opravdu člověk na správném místě. Rozumí svému povolání a opravdu dodá dílo tak, jak je na začátku dohodnuto.  Stejně tak jeho pracovníci jsou odborníci na správném místě. Vždy přesně vědí, co mají dělat a výsledek jejich práce je skvělý.
Mohu celý tým ZEDNICTVÍ JENEŠ pod vedením pana Jeneše jen doporučit.
            Myslím, že důkazem naší spokojenosti byla objednávka dalších prací, kde se jednalo o úpravu fasády proti sprejerům, výměnu sklepních okýnek a úpravy starého vlhkého soklu z venkovní strany domu. I s touto prací jsme byli nadmíru spokojeni.
           
            Tímto dopisem celé společenství vlastníků za tuto práci děkuje a přeje firmě ZEDNICTVÍ JENEŠ mnoho dalších pracovních úspěchů.
 

V kuřimi dne: 12.10.2018                                                                                                        Za společenství vlastníků, Dana Oslizlová

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Bc. Kateřina Jenešová

administrativa

Tel: +420 724 549 775

asistent@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100