Úvodní strana » Reference » ROK 2018 » REKONSTRUKCE BYTU TIŠNOV

BD TIŠNOV, RICHARD GREBSKI

S firmou ZEDNICTVÍ JENEŠ jsem se poprvé setkal již před mnoha lety, když jsme reference p. Grebski, BD Tišnov.jpgpoprvé rekonstruovali bydlení na rodinném domě v Tišnově, kde mi firma udělala betonové podlahy.

S odstupem času se naše rodina rozrostla a pro náš příjemnější život jsme se rozhodli přestěhovat do našeho vlastního bytu v Tišnově.

 Když jsem přemýšlel, kdo by mi pomohl s rekonstrukcí nového bytu, tak jsem opět zvolil ZEDNICTVÍ JENEŠ, jelikož jsem věděl, že jsou na rekonstrukci nejlepší.  

Již od první schůzky mi pan Jeneš vysvětlil, co vše taková rekonstrukce obnáší a krok po kroku postupně připravoval realizaci – od grafického návrhu bytu a koupelny, po cenovou nabídku, výběr veškerého zařízení včetně kuchyňské linky. Vždy nám dobře poradil a tím pro nás výběr a rozhodování proběhlo vždy rychle, bez potíží a přesně dle našich představ. Pan Jeneš se vždy dokáže trefit do stylu člověka a poradí mu na míru.

 A tak jsme mu loni v létě předali klíče od našeho bytu a rekonstrukce mohla pod jeho vedením začít. Všichni jeho pracovníci přistupovali k práci velmi zodpovědně a odvedli ji perfektně. Důkazem toho byl opravdu krásně zrekonstruovaný byt, kdy jsem na vlastní oči viděl, jak i změna dispozic nám přiblížila naše vysněné bydlení.

Rekonstrukce nebyla jednoduchá, ale tato firma si se vším velmi lehce poradila. Dnes už je to rok, co se nám tu krásně                                                                                                                                              bydlí. Všichni nám náš byt chválí. A doposud jsme neměli s                                                                                                                                              ničím žádné potíže.

                                Tímto dopisem bych rád poděkoval firmě ZEDNICTVÍ JENEŠ za skvěle odvedenou práci.

                                                     Na základě svých zkušeností mohu tuto firmu jen doporučit!

 

 

Kamil Jeneš Dis.

obchod, realizace

Tel: +420 605 714 780

info@zednictvi-jenes.cz

Petra Valentová

fakturace a administrativa

Tel: +420 608 714 790

asistent2@zednictvi-jenes.cz

Najdete nás

Čebínská 228,

666 03 Hradčany


Fakturační adresa

ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.

Čebínská 228,

666 03 Hradčany

IČ: 03913856

DIČ: CZ03913856

Číslo účtu

107-9649120227/0100